• 0902-40-700-41

پابرگ

زیست بوم گردشگری توریست یار با هدف ارائه خدمات جامع گردشگری به گردشگران وکنشگران سفر درحال توسعه می باشد. در این راستا این سامانه آماده همکاری با کلیه کنشگران صنعت گردشگری کشور می باشد.

سایت و اپلیکیشن “توریست یار” بر حفظ حق مولف تاکید دارد. در مطالب، عکس‌ها و فیلم‌های تولیدی گروه محتوای سایت و اپلیکیشن “توریست یار” نام تولیدکننده محتوا(مطلب، فیلم یا عکس) درج خواهد شد و یا اینکه در ذیل محتوا نام منبع خاصی ذکر نمی‌‎شود. درج نشدن منبع، نشان دهنده این است که محتوای منتشر شده، توسط سایت و اپلیکیشین توریست یار تولید شده است.

سایت و اپلیکیشن “توریست یار” در صورت بازنشر محتوای سایر رسانه‌ها، نام منبع اصلی را درج خواهد کرد.

ذکر نام نویسنده، عکس و یا تولیدکننده اگر به همراه نام سامانه مدیریت گردشگری توریست یار باشد، نشان دهنده این خواهد بود، که محتوای منتشر شده توسط گروه محتوای توریست یار تولید شده است.

منبع محتوایی که در اپلیکیشن “توریست یار” منتشر می‌شود، سایت “توریست یار” است.

 1. سامانه مدیریت گردشکری (توریست یار) در این سند به بیان مقررات حریم خصوصی میپردازد. این سند با هدف بیان نحوه جمع آوری اطلاعات از کاربران و هدف آن، ذخیره سازی و محافظت این داده ها تنظیم شده است. توریست یار همواره متعهد است ضمن ارائه بالاترین کیفیت خدمات به کاربران، امنیت اطلاعات کاربران را در بالاترین سطح ممکن حفظ نماید و برای حفظ اعتماد شما بهترین تلاش ممکن خود را خواهد نمود.
 2. حفظ حریم خصوصی کلیه کاربران بخش جدایی ناپذیر از سیاستهای توریست یار است. کلیه اطلاعات جمع آوری شده از کاربران حسب الزامات قانونی، مفاد این سند و اصول فنی و در راستای ارائه بهتر خدمات است.
 3. توریست یار مجاز و محق می باشد که در مفاد این سند در هر زمان تغییراتی را به صورت کلی و یا جزئی اعمال نماید. بدیهی است این تغییرات به اطلاع کاربران از طریق مقتضی خواهد رسید. در صورتی که پس از اطلاع رسانی، کاربران به استفاده خود از خدمات توریست یار ادامه دهند، این امر به منزله پذیرش کلیه تغییرات از سوی کاربران است.

مقررات مسدودی حساب کاربری

 1. در صورت مشاهده هر کدام از موارد زیر، حساب کاربری از سوی شرکت مسدود خواهد شد:
  – ارایه دستور کتبی از محاکم قضایی،
  – عدم رعایت شرایط  این سامانه
  – عدم پایبندی به قوانین جمهوری اسلامی ایران،
  – در صورت خسارات ناشی از دسترسی غیر قانونی شخص ثالث به سرور و استفاده غیر قانونی از آن،
 2. در کلیه موارد فوق، حق شرکت برای پیگیری قانونی تخلفات کاربر از مراجع ذیصلاح محفوظ می باشد.

تمام مسئولیت محتوای سامانه گردشگری توریست یار (متنی، تصویر، صوتی، فایل و…) و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطرح شده توسط اشخاص حقیقی و حقوقی با منتشرکننده است و سرویس ما هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

هیچگونه مسئولیتی در برابر تبعات ناشی از هر گونه استفاده از مضامین این سایت را بر عهده نمی‌گیرد.

هیچگونه مسئولیتی در برابر صحت اطلاعات موجود در گزارش‌های تحلیلی تهیه شده توسط کلیه خدمات دهندگان گردشگری که بر روی این سایت قرار می‌گیرد بر عهده نمی‌گیرد و اماکن وتورهای ارائه شده در این سامانه به هیچ وجه به عنوان تاکیدی جهت خرید، فروش خدمات توریستی نمی‌باشد و مسئولیت استفاده از این اطلاعات با مراجعه کنندگان به این سایت می‌باشد.

بحث و گفتگو

اولین نظر دهنده باشید “پابرگ”