از 1500000 تومان
رزرو آنلاین

تابستان 2019 کالیفرنیای شمالی

Created with Sketch. تهران
خیلی خوب

مدت زمان

روز 5

نوع تور

تور روزانه

اندازه گروه

10 نفر

زبان

___

بررسی اجمالی

از لس آنجلس شروع کنید و در سانفرانسیسکو به پایان برسید! با تور ماجراجویی، یک بسته تور 4 روزه دارید که شما را از لس آنجلس به سانفرانسیسکو و از طریق لس آنجلس ، ایالات متحده و 7 مقصد دیگر در ایالات متحده می برد. یک تور گروهی کوچک است که شامل اقامت در هتل و همچنین راهنمای متخصص ، وعده های غذایی ، حمل و نقل و موارد دیگر است.

های لایت ها

 • از موزه هنر مدرن در منهتن دیدن کنید
 • آثار شگفت انگیز هنر معاصر ، از جمله فیلم "شب پر ستاره" ساخته ونسان ون گوگ را مشاهده کنید
 • قوطی های سوپ کمپبل توسط وارهول و رقص (من) توسط ماتیس را ببینید
 • شاهکارهای گوگن ، دالی ، پیکاسو و پولاک را مشاهده کنید
 • از راهنماهای صوتی رایگان موجود به انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، پرتغالی لذت ببرید

اطلاعات

روز 1: وارد سانفرانسیسکو شوید

از نمادین به غیر منتظره ، شهر سانفرانسیسکو هرگز متوقف به تعجب نیست. تعطیلات کالیفرنیای شمالی خود را در تپه های جهان بدون زحمت تحویل بگیرید. برای پذیرایی خوشامدگویی در هتل خود به مدیر سفر و همسفران خود بپیوندید

روز 2: گشت و گذار در سانفرانسیسکو - ناپا

ترکیبی از معماری ، فرهنگ و غذاهای آشپزخانه یکی از دوست داشتنی ترین شهرهای جهان را تحسین کنید. یک اکتشاف صبحگاهی را آغاز کنید که شما را از کانون پر جنب و جوش توریستی اسکله ماهیگیر به میدان یونیون ، یک نقطه عطف تاریخی مرتبط با جنگ داخلی آمریکا ، می برد.

روز 3: گشت و گذار در دریاچه تاهو

قبل از سوار شدن به اتومبیل های Pullman با عشق ترمیم شده Napa Valley Wine Train ، قبل از سوار شدن به یک ماشین رانندگی منظره از منطقه Napa Valley لذت ببرید تا طعم و مزه ای از دوران طلایی سفر با قطار را بخورید و از یک وعده غذایی منطقه ای لذت ببرید.

روز چهارم: مونتری ، کارمل و درایو 17 مایلی

لحظه های خرج کردن من همچنان ادامه می یابد که ما ساحل کالیفرنیا را که با آفتاب بوسیده ایم و با 17 مایل درایو دیدنی دنبال می کنیم ، دنبال می کنیم. ما برای ملاقات با کنسرو رو ، که در رمان جان اشتاین بک جاودانه شده ، به مونتری برمی گردیم.

روز 5: مونتری - اردوگاه خروشان - عزیمت سانفرانسیسکو

جنگل های سرخ برجای کالیفرنیا پس زمینه تحمیل کننده ای را برای امروز صبح فراهم می کند ، زیرا ما در گذشته به دوران چوب بری ها و کارخانه های چوب بری در یک اردوگاه جنگل سازی دوباره ساخته شده در سال 1890 ، با فروشگاه های عمومی و انبار راه آهن سفر می کنیم.

شامل / مستثنی است

 • راهنمای تخصصی دو زبانه
 • حمل و نقل خصوصی
 • هزینه های ورودی (کابل و ماشین و دره ماه)
 • ناهار جعبه ای آب ، سیب موز و شکلات
 • خدمات اضافی
 • بیمه
 • نوشیدن
 • بلیط

موقعیت تور

Created with Sketch. تهران

سوالات متداول

تور کی و کجا تمام می شود؟
تور شما در روز 8 سفر در سانفرانسیسکو به پایان می رسد. برای این روز هیچ فعالیتی در نظر گرفته نشده است ، بنابراین در هر زمان آزاد هستید. ما رزرواسیون پس از اقامت را بسیار توصیه می کنیم تا به خودتان فرصت دهید تا کاملاً شگفتی های این شهر نمادین را تجربه کنید!
تور از چه زمانی و از کجا شروع می شود؟
روز 1 این تور یک روز ورود است که به شما فرصتی می دهد تا در هتل خود مستقر شوید و در لس آنجلس گشت و گذار کنید. تنها فعالیت برنامه ریزی شده برای این روز ، جلسه استقبال شبانه در ساعت 19 است که می توانید با راهنماها و همسفران خود آشنا شوید. لطفاً توجه داشته باشید که محل جلسه تا زمان انتشار اسناد نهایی قابل تغییر است.
آیا ترانسفر فرودگاهی ترتیب می دهید؟
ترانسفر فرودگاهی در قیمت این تور گنجانده نشده است ، با این وجود می توانید برای ترانسفر ورود از قبل رزرو کنید. در این صورت یک نماینده مجری تور در فرودگاه به استقبال شما می آید. برای تنظیم این امر ، لطفاً با رزرو تأیید شده با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید.
دامنه سنی چقدر است؟
دامنه سنی این تور 12 تا 70 سال است ، به این معنی که کودکان زیر 12 سال واجد شرایط شرکت در این تور نیستند. با این حال ، اگر بیش از 70 سال دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید زیرا اگر فرم ارزیابی خودکار را پر کنید ، می توانید به این تور بپیوندید.

بررسی

3.7/5
خیلی خوب
بر اساس 3 بررسی
بسیار عالی
1
خیلی خوب
0
متوسط
2
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0
توریست یار

Hanndy Dannovan

1397/11/21

Testing

Nice work!
توریست یار

Jimmy

1397/10/25

Easy way to discover the city

Buses don't come often and drivers don't have this information, there is a site that shows you the GPS location of the bus
توریست یار

admin

1393/12/26

Very Good

Varius massa maecenas et id dictumst mattis. Donec fringilla ac parturient posuere id phasellus erat elementum nullam lacus cursus rhoncus parturient vitae praesent quisque nascetur molestie quis
در حال نمایش 1 - 3 از 3 در کل

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 1500000 تومان

سازماندهی شده توسط

adminamin

عضویت از 2020

156 بررسی

ممکن است دوست داشته باشید